Uczestnicy

 

  Imię i nazwisko Instytucja
  Alicja Adamczak Gminna Biblioteka Publiczna w Mietkowie
  Barbara Barańska-Malinowska Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  Paulina Bartosik Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz
  Marta Bednarek Sygnity Business Solutions
  Joanna Bereś Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Irena Białobłocka Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Marzena Bielawska Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
  Iwona Bizior-Błach Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Ewa Bochynek Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu Filia w Wałbrzychu
  Agnieszka Bobruk Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Maria Bosacka Biblioteka Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego
  Grzegorz Brodacki Biblioteka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Sieradzu
  Sylwia Chamerlińska Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Beata Chrapczyńska Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Anna Chawawko Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
  Małgorzata Czajkowska Biblioteka Główna i Centrum Informacji Naukowej w Poznaniu
  Katarzyna Czarnota Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Emilia Czerniejewska Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  Joanna Czyrek Biblioteka Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego
  Joanna Długosz Biblioteka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu
  Beata Drab Zespół Szkół nr 11 we Wrocławiu
  Izabela Drapała Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
  Marek Dubiński Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Karolina Dzięcielska Miejska Biblioteka Publiczna im. C.K. Norwida w Świdnicy
  Rita Dziuba Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Kamila Frątczak Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  Urszula Franas-Mirowska Biblioteka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Filia w Piotrkowie Trybunalskim
  Marta Gieruń Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Ewa Goumissi Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Bożena Górna Korporacja Bibliotekarzy Wrocławskich
  Ewa Grabarska Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu
  Bożena Grabowska Biblioteka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu
  Małgorzata Grabowska Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
  Magdalena Haryłek Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Justyna Hoffman-Ciszak Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie
  Beata Jasiak Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
  Ewelina Jaworowska Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Mirosława Kiełbasa Biblioteka Główna i Centrum Informacji Naukowej w Poznaniu
  Dawid Kościewicz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Małgorzata Klauze Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu
  Anna Kokot-Rutkowska Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
  Dawid Kościewicz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Hanna Kowalska Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu
  Rafał Krawiec Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Monika Krawiec Biblioteka Politechniki Poznańskiej
  Małgorzata  Kuziela Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Magdalena Leonik Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Jadwiga Lewińska Biblioteka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego
  Monika Lewko Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Renata Lizurej Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Anna Maciuszek Dolnośląska Szkoła Wyższa
  Maria Majerowicz-Pidłypczak Korporacja Bibliotekarzy Wrocławskich
  Beata Malentowicz Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
  Dorota Matysiak Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Roman Misiewicz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Beniamin Muszyński Biblioteka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
  Ewa Mydlarz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Ewa Nawłoka Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu
  Katarzyna Nowakowska Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego
  Anita Olbrycht Biblioteka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu
  Jolanta Pająk Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
  Agnieszka Perek-Kubaj Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu, Filia w Legnicy
  Natalia Pietrzak-Sobowiec Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Monika Pichlak Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Anna Piróg Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
  Małgorzata Podgórska Biblioteka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
  Katarzyna Pyczak Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Iwona Rabów Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu Filia w Jeleniej Górze
  Agnieszka Rogalińska Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Małgorzata Rokosz Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy
  Alicja Schulz Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowie Wielkopolskim
  Renata Słonik Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu
  Magdalena Sołowiej Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu
  Lidia Soszyńska Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
  Anna Stach-Siegieńczuk Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Beata Starosta Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Dorota Stańczak Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu
  Natalia Straszak Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  Małgorzata Świrad Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Barbara Tichy Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Miłosława Tokarz Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Marek Piotr Urbański Powiatowa Biblioteka Publiczna w Szamotułach
  Małgorzata Wecko Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
  Martina Węgrzyn Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
  Urszula Anna Wojtasik Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Jadwiga Wojtczak Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Honorata Wolna Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Agnieszka Wójcik Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Bożena Zarucka Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej
  Piotr Ziembiński Biblioteka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
  Marzena Zgorzelska Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu